Zhodnocení roku 2023

Rok 2023 už je minulostí, přesto určitě stojí za zmínku. V roce 2023 jsme převzali další část výroby, a rozšířili tak naše výrobní portfolio v nové hale. I přesto se ale celkový počet zakázek vzhledem k obecné situaci na trhu snížil a výrobní produkce poklesla. Začátkem třetího čtvrtletí se nám však podařilo situaci ustálit. Přesto pro nás utlumení výroby znamenalo snížení stavu zaměstnanců. Nicméně velké většině z těch, kterých se situace dotkla, jsme byli schopni nabídnout práci na obdobné pozici v rámci našeho koncernu.

Toto složitějšího období jsme se rozhodli využít ke zvýšení kvalifikace zaměstnanců. K tomu nám pomohl projekt POVEZ zajišťovaný úřadem práce, prostřednictvím něhož jsme se mohli zapojit do mnoha odborných specializovaných školení.

Kromě vzdělávání jsme se zaměřili také na zdraví a pohodu našich zaměstnanců. Ti mohli zdarma využít vyšetření zraku, které jsme pro ně zorganizovali v prostorách firmy nebo získat cenu za darování krve. Snažili jsme se nezapomenout ani na jejich volný čas, k čemuž posloužilo rozšíření našeho zaměstnaneckého programu o další výhody a bonusy. Užili jsme si také báječný vánoční večírek ve stylu Jamese Bonda.

Lhostejné nám není ani dění v samotném městě Stříbře, na jehož okraji sídlíme. Obdarovali jsme děti stříbrské mateřské školy tematickými omalovánkami, které vznikly na půdě RSF. Podpořili jsme i další organizace či kluby. Necelý čtvrt milion korun jsme rozdělili mezi hokejbalový klub HC Buldoci Stříbro, Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje, 63. přední hlídku, Zdravotnickou záchrannou službu Plzeňského kraje, Sbor dobrovolných hasičů Stříbro a fotbalový klub TJ Baník Stříbro.

Od léta nás najdete na sociálních sítích jako Instagram a Facebook, kde nedávno proběhla naše první soutěž o mobilní telefon. Pro potřeby veřejné prezentace naší společnosti jsme s našimi zaměstnanci natočili reklamní spoty a nafotili sérii fotek. Ty jsou k vidění nejen na našich sociálních platformách, ale také například na billboardech a jiných reklamních materiálech.

Do roku 2024 vstupujeme s optimistickým očekáváním a vidinou nových příležitostí. Věříme, že se nám opět podaří rozjet výrobu na plné obrátky a rozšířit flotilu našich zaměstnanců.

Další aktuality

Co nás čeká do konce roku

Letní měsíce se chýlí ke svému závěru a my doufáme, že jste si užili zaslouženého odpočinku a jste plni sil a nové energie. V nadcházejícím

Dobýváme virtuální svět!

RSF nově najdete i na sociálních sítích. Od července jsme aktivní na Facebooku a Instagramu, stačí se jednoduše prokliknout přes ikonku vpravo nahoře na hlavním

Přejít nahoru