My a náš
RSF elektronik

Jsme firma s 30letou tradicí

Jsme RSF Elektronik spol. s r.o., společnost s více než třicetiletou tradicí, která je špičkou ve svém oboru. Zabýváme se z 85 % výrobou kabelových systémů a z 15 % přesným obráběním na CNC obráběcích strojích, kde dosahujeme přesností na tisíciny milimetru. Postupně spouštíme další část výroby. Jsme součástí mezinárodní skupiny s hlavním sídlem v Německu a se svými 800 zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele ve Stříbře.

Mezi naše zákazníky patří firmy ve strojírenském, elektrotechnickém, ale i zdravotnickém a energetickém průmyslu. Jsme nadšeni, že se můžeme podílet na výrobě produktů, které mimo jiné pomáhají zachraňovat životy a ochraňují životní prostředí. Naše výrobky jsou součástí přístrojů na podporu životních funkcí a nebo ve větrných elektrárnách.

1991

Zahájení výroby kabelových svazků

První výroba kabelových svazků byla zahájena v pronajatých prostorách v Chotěšově u Plzně.
1991
1993

MD Elmont

Kabelová výroba byla převedena pod firmu MD Elmont, která svou první halu postavila v Chotěšově, kde zahájila výrobu kabelových svazků pro strojírenský a elektrotechnický průmysl.
1993
2006

MD Mechanik

Založili jsme společnost MD Mechanik. Hlavním oborem naší činnosti byla výroba kovoobrobků pro strojírenský a elektrotechnický průmysl na CNC obráběcích strojích.
2006
2010

RSF Elektronik

Přejmenovali jsme se na RSF Elektronik.
2010
2011

Transfer kabelové výroby

V květnu roku 2011 jsme rozšířili své portfolio o výrobu kabelových svazků, kterou jsme převzali od společnosti MD Elmont. Transfer se týkal výrobků, vybavení, ale i veškerého personálu.
2011
2013

Rozhodnutí o výstavbě nového areálu

Vedení společnosti rozhodlo o výstavbě nového areálu ve Stříbře. Stali jsme se první firmou, která revitalizovala bývalé prostory stříbrských kasáren.
2013
2014

Přestěhování do Stříbra

Na konci roku 2014 jsme se přestěhovali do moderních prostor v novém areálu ve Stříbře.
2014
2020

Nový projekt v nové hale

Rozhodli jsme se opět rozšířit řady naší produkce o nový projekt - výrobu elektromotorů. S novou výrobou vyvstal požadavek na výstavbu další výrobní haly.
2020
2022

Dokončení výstavby nové haly

V březnu 2022 jsme dokončili stavbu už čtvrté moderní haly, ve které spouštíme další část naší výroby.
2022

Mise a vize

Spokojenost našich zákazníků, neustálé zlepšování a vysoce kvalitní produkty jsou základními pilíři naší společnosti. Věnujeme se především výrobě technicky pokročilých produktů pro kabelový průmysl a mechanických komponentů, což považujeme za náš primární podnikatelský cíl.

Usilujeme o hospodářský úspěch, abychom zajistili zdraví a blaho podniku a tím i našich zaměstnanců. Jsme hrdí na své pracovníky, kteří odvádí práci s vysokou úrovní kvality a jednají v souladu s ochranou životního prostředí, a tím udržují důvěru našich zákazníků.

Zdraví našich pracovníků

Snažíme se pečovat o zdraví našich zaměstnanců. Třikrát týdně poskytujeme čerstvé ovoce, které je bohaté na přírodní vitamíny, čímž se snažíme předcházet nemocem a oslabení imunitního systému našich pracovníků.

Chceme, aby se u nás zaměstnanci cítili dobře, a proto klademe důraz na čisté a bezpečné pracovní prostředí. Na zdraví našich zaměstnanců se zaměřuje také náš bohatý benefitní program.

Life workbalance

Mezi největší přednosti RSF Elektronik patří jednosměnný provoz ve výrobě kabelových systémů. Jedním z mnoha důvodů zavedení jednosměnného provozu bylo zajištění rovnováhy mezi firemním a rodinným životem. Umožňujeme také práci na zkrácený úvazek, nebo posunutí začátku a konce pracovní doby.

 Díky této firemní filozofii jsme v roce 2021 získali ocenění MAMMA / PARENT FRIENDLY – společnost přátelská k rodině.

Komunita

Od roku 2014, kdy jsme přesídlili do Stříbra, aktivně podporujeme sportovní kluby, profesionální hasiče a zdravotní záchrannou službu, čímž jsme se úspěšně začlenili do běžného života města a jeho okolí.

Každý rok připravujeme překvapení pro děti z mateřské školy, z čehož máme vždy velkou radost. Zároveň podporujeme stříbrské dobrovolné hasiče, kterým jsme pomohli pořídit v průběhu několika let 6 dýchacích přístrojů a termokameru pro efektivnější záchranu životů a pomoc potřebným.

Životní prostředí

Jednou z našich hlavních zásad je neustálé zlepšování ochrany životního prostředí. Jsme důslední v oblasti třídění odpadů a dbáme na správné zacházení s nebezpečnými látkami a odpady.
Pravidelně prověřujeme, monitorujeme a hodnotíme dopady naší firmy na životní prostředí, abychom minimalizovali negativní vliv naší činnosti.

Snažíme se rozšířit povědomí našich zaměstnanců o klíčové aspekty zachování životního prostředí. Věříme, že tím dokážeme motivovat zaměstnance k aktivní účasti na ochraně životního prostředí a přispět k udržitelné budoucnosti.  

Veletrhy

Pravidelně se účastníme veletrhů práce a pracovních příležitostí s cílem oslovit veřejnost a získat nové zaměstnance.

Každoročně nás zastihnete na Veletrhu práce a vzdělávání, který organizuje společnost Grafia s.r.o. nebo Západočeská univerzita v Plzni.

Chceš se stát členem týmu
RSF Elektronik?

Přejít nahoru