Veletrh práce a vzdělávání – Klíč k příležitostem 2022

Dne 12. dubna 2022 se ve sportovní hale TJ Lokomotiva v Plzni na Slovanech konal již 10. ročník Veletrhu práce a vzdělávání – Klíč k příležitostem, který je určen všem, kteří hledají práci či brigádu.

Veletrh se po dvou letech konal ve své klasické podobě „naživo“ a zúčastnilo se ho téměř 2 000 návštěvníků, kteří získali přehled o aktuální situaci na pracovním trhu nebo získali informace důležité pro rozhodování o budoucím zaměstnání. A i my jsme rádi, že můžeme po covidové pauze opět navázat na naši tradici a můžeme se s Vámi setkávat osobně.

Na veletrhu jsme Vám mohli nabídnout různorodé pracovní pozice od nekvalifikovaných po kvalifikované technické pozice. Nezapomínáme ale ani na rodiče po rodičovské dovolené, kterým můžeme, mimo jiné nabídnou např. zkrácený úvazek. Naše společnost se pyšní oceněním MAMMA / PARENT FRIENDLY, které je určeno pro všechny zaměstnavatele, kteří splňují určitá kritéria hodnocení, jako např. umožňují zkrácené úvazky, využívají pružnou pracovní dobu, pořádají akce pro rodiny s dětmi apod.

Veletrh také reagoval i na situaci na Ukrajině a snažil se pomoci i běžencům nejen sbírkou školních potřeb pro děti, ale i zajištěním tlumočníků. Děkujeme všem, co se za námi stavili na našem stánku a budeme se na vás těšit zase příští rok.

27. Veletrh pracovních příležitostí při ZČU v Plzni

V úterý 26. dubna 2022 se po dvou letech do kampusu Západočeské univerzity v Plzni vrátil Veletrhu pracovních příležitostí, který každoročně navštíví kolem 4 000 návštěvníků, jejichž zájmem je navozování pracovních kontaktů a získávání povědomosti o firmách. A ani my jsme na této události nemohli chybět a mohli jsme opět navázat na naši tradiční účast.

Veletrh se konal ve třech největších budovách kampusu Západočeské univerzity – v budově Fakulty elektrotechnické, Fakulty strojní a Fakulty aplikovaných věd. Náš stánek jsme jako v předchozím ročníku měli v budově Fakulty strojní.

Slavnostní zahájení Veletrhu pracovních příležitostí při ZČU proběhlo v 10 hodin ve vstupním prostoru Fakulty elektrotechnické za účasti představitelů ZČU, studentských organizací IAESTE a Stavovské unie studentů ZČU, Plzeňského kraje, města Plzně a Úřadu práce v Plzni.

Návštěvníkům představil veletrh nejrůznější možnosti pracovního uplatnění. Studenti tu najdou firmy, se kterými mohou spolupracovat formou stáží či brigád nebo v rámci své bakalářské či diplomové práce. Absolventům veletrh přinesl jedinečnou možnost vybrat si zaměstnavatele, s nímž může poté spojit svůj profesní život. Veletrh ale ocení i ti, kdo si dělají teprve předběžný přehled o situaci na trhu práce a mohou tak navázat kontakty s personalisty.

Další aktuality

Zhodnocení roku 2023

Rok 2023 už je minulostí, přesto určitě stojí za zmínku. V roce 2023 jsme převzali další část výroby, a rozšířili tak naše výrobní portfolio v nové

Co nás čeká do konce roku

Letní měsíce se chýlí ke svému závěru a my doufáme, že jste si užili zaslouženého odpočinku a jste plni sil a nové energie. V nadcházejícím

Přejít nahoru