Co nás čeká do konce roku

Letní měsíce se chýlí ke svému závěru a my doufáme, že jste si užili zaslouženého odpočinku a jste plni sil a nové energie. V nadcházejícím období se společně s našimi zaměstnanci postavíme novým příležitostem a výzvám, které nás čekají.

O některé z chystaných aktivit a plánů bychom se s vámi rádi podělili:

Rozvojové příležitosti pro naše zaměstnance: Profesní růst našich pracovníků je pro nás důležitý, a tak pro ně připravujeme školení, která pomohou zdokonalovat jejich dovednosti a dosahovat lepších výsledků.

Společensky prospěšné aktivity: Rádi podporujeme místní organizace. Tentokrát jsme mezi našimi zaměstnanci hledali nadšence, který by dokázal vytvořit omalovánky s tematikou RSF. Po jejich dokončení věnujeme výtisky stříbrské mateřské škole.

Zaměřeno na zdraví: Stále hledáme způsoby, jak posilovat zdraví našich zaměstnanců. Zájem o vyšetření zraku byl v červnu tak velký, že jsme připravili další termíny. Zájemci z řad RSF si tedy mohou nechat prohlédnout zrak přímo u nás ve firmě i v měsíci září.

Zábava nesmí chybět: Po práci legraci – aneb pojďme si i letos společně s našimi zaměstnanci užít firemní vánoční večírek s originálním tématem.

Další aktuality

Dobýváme virtuální svět!

RSF nově najdete i na sociálních sítích. Od července jsme aktivní na Facebooku a Instagramu, stačí se jednoduše prokliknout přes ikonku vpravo nahoře na hlavním

Zaměstnanci RSF Elektronik v hlavní roli

Snažíme se atraktivním způsobem informovat potenciální spolupracovníky o naší společnosti. Na začátku roku 2023 se v našich moderních výrobních prostorách natáčela krátká videa – příběhy

Přejít nahoru